پنل کاربری آژانس

شرکت نوید ارتباط پایدار ایرانیان با تکیه بر دانش دیجیتال خود در زمینه گردشگری همواره به دنبال راهکارهای متفاوت جهت بهینه سازی خدمات گردشگری برای آژانسها بوده و در این راستا، پنلی را طراحی کرده که کاربر آژانس با مراجعه به آن می تواند در ساده ترین حالت ممکن رزرو هتل خود را با پایین ترین نرخ ممکن نهائی کند.

امکانات پنل کاربری آژانس ها

جستجوی سریع

امکان جستجوی بیش از 1800 هتل داخلی

ارسال آنلاین درخواست

امکان ارسال تمامی درخواست های کنسلی و تغییرات و ...

دریافت خروجی

امکان دریافت گزارشات با خروجی Excel

پایین ترین نرخ

امکان دریافت پایین ترین نرخ ممکن برای کارکنان سازمانی

فیلترینگ اطلاعات

امکان فیلتر اطلاعات بر اساس نوع هتل و ستاره و ....

خرید اعتباری

امکان خرید اعتباری و شارژ حساب به صورت توافقی

ویژگی های پنل کاربری سازمان ها

رزرواسیون

در پنلی که جهت مدیریت رزرواسیون وب سرویس هتل داخلی، خدمتتان ارائه می شود؛ امکان ثبت رزرو به صورت دستی میسر می باشد و کاربر می تواند جهت جستجو و پیگیری درخواست های رزروها هم از همین طریق اقدام نماید. علاوه بر این هر گونه گزارشگیری بر اساس هر نوع فیلتر با خروجی Excel امکان پذیر می باشد.

اقامتگاه

بررسی تمامی هتل های وب سرویس هتل داخلی از طریق پنل وب سرویس هتل داخلی، توسط این گزینه امکان پذیر می باشد و تمامی امکانات ، ظرفیت ها و قوانین هتل ها بر اساس تفکیک ستاره و نام شهر و … در این قسمت قابل مشاهده است.

حسابداری

بررسی تمامی هتل های وب سرویس هتل داخلی از طریق پنل وب سرویس هتل داخلی، توسط این گزینه امکان پذیر می باشد. تمامی امکانات ، ظرفیت ها و قوانین هتل ها بر اساس تفکیک ستاره و نام شهر و … در این قسمت قابل مشاهده است.

پلت فرم های قابل پیاده سازی

با توجه به پیاده سازی این وب سرویس به صورت API REST شما به عنوان برنامه نویس بدون هیچ محدودیتی بر روی هر بستری امکان راه اندازی این سرویس را خواهید داشت. مدل های Json وب سرویس پیاده سازی شده و به صورت یک فایل در اختیار شما قرار داده میشود که شامل کالکشن پست من داکیومنت رزرو لیست خطاها می باشد. تفاوتی ندارد شما WordPress یا PHP , .NET , Android , IOS , Windows Form یا هر محیط دیگری استفاده کنید وب سرویس GRS این قابلیت را دارد تا به پروژه شما سرویس دهی نماید.

سوالات متداول

سیستم جامع رزرواسیون سازمانی، بستری است که به ادارات و سازمانها ارائه می شود تا خدمات رفاهی خود را در قالب های آماده و تحت نام سازمان خود ارائه نمایند.

سیستم جامع رزرواسیون سازمانی، بستری است که به ادارات و سازمانها ارائه می شود تا خدمات رفاهی خود را در قالب های آماده و تحت نام سازمان خود ارائه نمایند.

خدمات و محصولات GRS

همراهان ما

در صورت نیاز به مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید

اسکرول به بالا