وب سرویس رزرواسیون هتل داخلی

GRS API

چرا وب سرویس هتل داخلی GRS

وب سرویس (API )، در حقیقت نوعی ارتباط در بستر اینترنت است که امکان اتصال و تبادل هماهنگ و مؤثر داده ها را بین دو سیستم متفاوت نرم افزاری یا وب سایت فراهم می نماید؛ از طریق پروتکل وب در دسترس بوده و بدین ترتیب فروش و رزرو آنلاین هتل و سایر خدمات را امکان پذیر می نماید. این سامانه شما را قادر می سازد تا به صورت لحظه ای و مستقیم به نرم افزار هتل اتصال پیدا کرده و بتوانید امکانات ، اطلاعات موجودی، نرخی و محدودیتی هتل ها را در بروزترین حالت خود داشته باشید، همچنین به وسیله این سامانه می توانید رزرو خود را به صورت آنی در نرم افزار هتل به ثبت رسانده و در لحظه کانفرم هتل را در اختیار مهمان خود قرار دهید.

 

امکانات وب سرویس هتل داخلی GRS

امکان جستجوی سریع و آسان بیش از 1500 هتل در سراسر کشور

ارائه داشبورد مدیریت و ارتباط سیستمی با مرکز

ارائه متنوع پلن ها در هر اقامتگاه

ارائه پایین ترین نرخ قطعی

ارائه عکسهای مناسب از امکانات و نمای داخلی و خارجی هتل

امکان ارسال درخواست کنسلی و تغییر تاریخ و نوع اتاق و ... از داخل پنل

امکان ثبت رزرو جدید به صورت دستی از داخل داشبورد

امکان انجام شارژ اعتبار از داخل پنل

فیلترینگ بهینه نتایج جستجو براساس نام ، ستاره و درجه هتل

ارائه قوانین کنسلی به تفکیک هر اقامتگاه

استرداد 100% آنلاین به صورت سیستمی

امکان انجام رزرو آنلاین و آفلاین

ویژگی های وب سرویس هتل داخلی GRS

رزرواسیون

در پنلی که جهت مدیریت رزرواسیون وب سرویس هتل داخلی، خدمتتان ارائه می شود؛ امکان ثبت رزرو به صورت دستی میسر می باشد و کاربر می تواند جهت جستجو و پیگیری درخواست های رزرو ها هم از همین طریق اقدام نماید. علاوه بر این هر گونه گزارشگیری بر اساس هر نوع فیلتر با خروجی Excel امکان پذیر می باشد.

اقامتگاه

بررسی تمامی هتل های وب سرویس هتل داخلی از طریق پنل وب سرویس هتل داخلی، توسط این گزینه امکان پذیر می باشد. تمامی امکانات ، ظرفیت ها و قوانین هتل ها بر اساس تفکیک ستاره و نام شهر و … در این قسمت قابل مشاهده است.

حسابداری

تمامی گزارشات مالی و گزارش سود و میزان کلیه رزروها نیز از داخل این قسمت پنل وب سرویس هتل داخلی، با امکان دریافت خروجی Excel امکان پذیر می باشد.همچنین در این قسمت امکان مدیریت مالی بر روی وب سرویس هتل داخلی را داشته و امکان شارژ اکانت نیز ار داخل پنل میسر می باشد.

پلت فرم های قابل پیاده سازی

با توجه به پیاده سازی این وب سرویس به صورت API REST شما به عنوان برنامه نویس بدون هیچ محدودیتی بر روی هر بستری امکان راه اندازی این سرویس را خواهید داشت. مدل Json وب سرویس پیاده سازی شده و به صورت یک فایل در اختیار شما قرار داده میشود که شامل * کالکشن پست من * داکیومنت رزرو * لیست خطاها می باشد. تفاوتی ندارد شما WordPress یا PHP , .NET , Android , IOS , Windows Form یا هر محیط دیگری استفاده کنید وب سرویس GRS این قابلیت را دارد تا به پروژه شما سرویس دهی نماید.

سوالات متداول درباره خدمات رزرواسیون هتل

تمام اطلاعات مربوط به امکانات و عکس و ظرفیت و نرخ و پلن اتاق و … با جدیدترین به روز رسانی برای شما ارسال می شود.

خیر – اکثر هتل ها آنلاین هستند ولی تعدادی از هتل ها نیز وجود دارد که آفلاین است و برای دریافت کانفرم نیاز است که قبل از درگاه استعلام گرفته شود.

بله – پنلی در اختیار شما قرار می گیرد که امکان ثبت رزرو دستی و دریافت گزارش از رزروها و تراکنش ها وجود دارد.

با شارژ پنل به صورت آنلاین و اتصال به درگاه ، هزینه رزرو از این اعتبار کسر می گردد.

همکاران پشتیبانی GRS به صورت 24 ساعته کلیه رزروها را بررسی و پشتیبانی می کنند.

همراهان GRS

اسکرول به بالا