بهترین خدمات با GRS

سیستم جامع رزرواسیون سازمانی

چرا سیستم جامع رزرواسیون سازمانی با GRS ؟

سیستم جامع رزرواسیون سازمانی، بستری است که به ادارات و سازمانها ارائه می شود تا خدمات رفاهی خود را در قالب های آماده و تحت نام سازمان خود ارائه نمایند. زمانی که از یک سیستم جامع رزرواسیون استفاده می نمایید، با دسترسی به انواع بانک های اطلاعاتی اینترنتی و با قدرت پردازش فوق العاده بر اساس درخواست کاربر در فضای اینترنتی به جستجو و ارائه خدمات می پردازد و با جستجو در بانک های اطلاعاتی مرتبط با انواع خدمات گردشگری، بهترین خدمات را در سریع ترین زمان ممکن ارائه نمایید. این سرویس ها امکانات بسیار متنوعی دارند.

 

امکانات وب سرویس سازمانی GRS

امکان جستجوی پرواز، رزرو و صدور بلیط

ارسال پیامک و ایمیل بلیط خریداری شده

ارسال پیامک تاخیر و تعجیل پرواز

فیلترینگ بهینه نتایج جستجو براساس نام ، ستاره و درجه هتل

قابلیت جستجو با تاریخ خرید بلیط

قابلیت فیلتر و حذف موقت ایرلاین ها

ارائه سرویس هتل های داخلی

ارائه قوانین کنسلی به تفکیک هر اقامتگاه و هر اتاق قبل از خرید قطعی

قابلیت تعریف و اعمال کد تخفیف بر روی نام کاربری

دارای پنل پشتیبانی با قابلیت گزارش‌گیری و کنترل فروش

امکان جستجوی سریع و اسان بیش از 1300 هتل در کشور

امکان جستجوی سریع و اسان بیش از 1300 هتل در کشور

ویژگی های وب سرویس هتل

رزرواسیون

در پنلی که جهت مدیریت رزرواسیون وب سرویس هتل داخلی، خدمتتان ارائه می شود؛ امکان ثبت رزرو به صورت دستی میسر می باشد و کاربر می تواند جهت جستجو و پیگیری درخواست های رزروها هم از همین طریق اقدام نماید. علاوه بر این هر گونه گزارشگیری بر اساس هر نوع فیلتر با خروجی Excel امکان پذیر می باشد.

اقامتگاه

بررسی تمامی هتل های وب سرویس هتل داخلی از طریق پنل وب سرویس هتل داخلی، توسط این گزینه امکان پذیر می باشد. تمامی امکانات ، ظرفیت ها و قوانین هتل ها بر اساس تفکیک ستاره و نام شهر و … در این قسمت قابل مشاهده است.

حسابداری

تمامی گزارشات مالی و گزارش سود و میزان کلیه رزروها نیز از داخل این قسمت پنل وب سرویس هتل داخلی، با امکان دریافت خروجی Excel امکان پذیر می باشد. همچنین در این قسمت امکان مدیریت مالی بر روی وب سرویس هتل داخلی را داشته و امکان شارژ اکانت نیز ار داخل پنل میسر می باشد.

پلت فرم های قابل پیاده سازی

با توجه به پیاده سازی این وب سرویس به صورت API REST شما به عنوان برنامه نویس بدون هیچ محدودیتی بر روی هر بستری امکان راه اندازی این سرویس را خواهید داشت. مدل های Json وب سرویس پیاده سازی شده و به صورت یک فایل در اختیار شما قرار داده میشود که شامل کالکشن پست من داکیومنت رزرو لیست خطاها می باشد. تفاوتی ندارد شما WordPress یا PHP , .NET , Android , IOS , Windows Form یا هر محیط دیگری استفاده کنید وب سرویس GRS این قابلیت را دارد تا به پروژه شما سرویس دهی نماید.

خدمات و محصولات GRS

سوالات متداول درباره رزرواسیون سازمانی

سیستم جامع رزرواسیون سازمانی، بستری است که به ادارات و سازمانها ارائه می شود تا خدمات رفاهی خود را در قالب های آماده و تحت نام سازمان خود ارائه نمایند.

سیستم جامع رزرواسیون سازمانی، بستری است که به ادارات و سازمانها ارائه می شود تا خدمات رفاهی خود را در قالب های آماده و تحت نام سازمان خود ارائه نمایند.

همراهان GRS

در صورت نیاز به مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید

اسکرول به بالا